Převést stránky z WebSnadno na vylepšené řešení PageRideZjistit více

Výsměch nebo urážka?

Výsměch nebo urážka?

Pondělní zápas Jihostroje proti Příbrami byl z pohledu diváka jednoznačný. Nově složený tým nepřipustil žádné pochyby, že Jihostroj je stále stroj. Naopak se pomalu zahřívá a myslím, že letos se můžeme dočkat již devátého titulu, ale na to máme ještě celou sezónu. Jihostroj hrál výborně

a z Kocourů se stala neškodná koťátka.

Jenže velký průser přišel směrem k bubeníkům, když marketingová agentura přivezla profesionálního bubeníka. Jako, že PROFESIONÁLNÍHO? Někoho, kdo za bubnování dostává peníze? To je obrovský výsměch všem bubeníkům celé ČR. Navíc tento bubeník nemá reagovat na lidi a atmosféru v hale. Jen se řídí červeným a zeleným světlem, které mu ukazuje, kdy má bubnovat a kdy ne? To si někdo dělá asi legraci. Je to absolutní výsměch všem bubeníkům, kteří chodí na zápasy bubnovat svému týmu, protože je to baví a za klub dýchají. V Českých Budějovicích nikdy bubeníci nedostali za bubnování zaplaceno! Ani to nikdo nechce! Klub je podporován opravdu ze srdce! Jistě jsou bubeníci rádi, když dostanou příspěvek na cestu nebo na bubny či na blány. Protože jinak je to velmi drahý koníček. Jenže svaz si udělá dohodu s nějakou agenturou, která jednoduše zaplatí za bubeníka. Zaplatí mu cestu, čas strávený v hale a další věci? Pokud to chce nabrat takový směr, ať si pak bubeník bubnuje v hale celou sezónu a zničí ducha fanoušků. Každý správný fanoušek má v srdci dvě věci. Svůj mateřský klub, kterému fandí v úspěchu i v neúspěchu, a fair play.

„Celé je to na přesdržku a výsměch všem fanouškům nejen v kotli! Kdyby se fandilo podle světel, tak jsme jak v kostele. Jakýho s prominutím debila tohle mohlo napadnout? Spíš je mi líto Oty (zmiňovaný profesionální bubeník), kterej takhle bude cestovat po republice a bude ze sebe dělat akorát blbce.“ Takhle se vyjádřil Pajky a musím uznat, že to byl nejslušnější a nejlépe publikovatelný názor na celou tu estrádu.

Chápu, že je důležité volejbal lépe zviditelnit, ale dělat z toho šaškárnu nám vadí. Jestli se chceme dostat na úroveň toho, že bubeníci na volejbale nebudou a bude se jen pouštět hudba, pak je to ten nejlepší způsob. Lidé umí fandit i bez estrády.

Pokud tohle je budoucnost volejbalu, pak my, bubeníci, tam asi už nemáme co dělat.

                                                                                                                                                                Jihostrojfans

TOPlist